Občasnik št. 1 - januar 2019

Društvo paraplegikov SP
UVODNE BESEDE

Pozdravljene članice in člani!

Na našem društvu nadaljujemo z aktivnostmi v smislu dogovarjanja z župani občin glede sofinanciranja kombija, ki ga nameravamo kupiti v letošnjem letu. Upamo, da bomo sredstva za katera smo dogovorjeni tudi dejansko prišla na naš račun in ne bo kakšnih zapletov.
V letošnjem letu naše društvo praznuje 40 letnico delovanja, ki ga bo potrebno primerno obeležiti. Pozivam vse člane, ki bi bili pripravljeni pri tem sodelovati, da se javijo in bi tako skupaj pripravili en zanimiv dogodek.

PRETEKLA DOGAJANJA NA DRUŠTVU
  • Ogledali smo si razstavo pravih človeških teles BODY WORLDS

• Udeležili smo se sestanka na temo »strateški načrt dostopnosti Mestne občine Nova Gorica«

• Ravno tako smo imeli sestanek na ZPS v okviru projekta SOPA

PRIHODNJA DOGAJANJA NA DRUŠTVU
  • Organizirali bomo prevoz na koncert zasedbe The Dire Straits Experience, ki bo 8.2.2019 ob 20. uri v hali Tivoli. Prijave na društvo do 4.2.2019.

• Ravno tako bomo organizirali prevoz na košarkarsko tekmo Slovenija - Ukrajina, ki bo 25.2.2019 ob 19. uri v Stožicah. Prijave na društvo do 4.2.2019.

• Če bi se še kdo želel udeležiti aktivnosti, ki potekajo v okviru našega društva je vljudno vabljen! Aktivnosti so: kegljanje, plavanje, namizni tenis, biljard, pikado in masaže. Za podrobnejše informacije pokličite na društvo.

Predsednik DPSP:
Matej GRUDEN