Občasnik št. 10 - oktober 2018

Društvo paraplegikov SP
UVODNE BESEDE

Pozdravljene članice in člani!

Pred vami je čisto »frišn« občasnik s katerim vas seznanjamo z najpomembnejšimi stvarmi, ki se dogajajo na društvu. Tiste manjše in manj pomembne spustimo z razlogom, da je le ta bolj pregleden in takoj opazite stvari, ki vas mogoče zanimajo. Žal pa opažam, da tudi to ni dovolj in se ne prijavljate, dokler vas ne pokličemo… Nekateri potem trdijo, da se na društvu nič ne dogaja, a to je že druga zgodba.

PREDLAGAJTE IN PRIJAVLJAJTE SE
NA DRUŠTVENE AKTIVNOSTI IN DEJAVNOSTI!

PRETEKLA DOGAJANJA NA DRUŠTVU
  • Udeležili smo se proslave ob 70. letnici delovanja medobčinskega društva slepih in slabovidnih.
  • Marko se udeležuje raznih tekmovanj in maratonov po Sloveniji in Evropi kjer dosega zavidljivo dobre rezultate.
  • Udeležili smo se sestanka »Skupaj za Odgovoren odnos do Pitja Alkohola«.
  • Izpeljali smo tekmovanje v streljanju z zračno puško.
  • Pod streho smo spravili tudi tri dnevni izlet v Prekmurje.

PRIHODNJA DOGAJANJA NA DRUŠTVU
  • Kot je že v navadi bomo organizirali Martinovanje. Dobili se bomo v soboto, 10. novembra ob 16.30 uri na vam že zelo dobro znani lokaciji v Dornberku (pr`pr`fesorjevih). Za člane je udeležba brezplačna, prvi spremljevalec prispeva 10 €, ostali 20 €.
    Prijavite se najkasneje do 5. novembra.
  • Organizirali bomo prevoz na koncert Bryana Adamsa, ki bo v Stožicah in sicer v četrtek, 22. novembra.
    Več informacij in prijave do 5. novembra.

Prosil bi vse člane, ki si želijo društveni koledar, da to čimprej sporočijo.

Predsednik DPSP:
Matej GRUDEN