ZADNJI KROG REDNEGA DELA NLB WHEEL LIGE V SKUPINI B

ZADNJI KROG REDNEGA DELA NLB WHEEL LIGE V SKUPINI B

Štiri ekipe, ki tekmujejo v NLB Wheel ligi skupine B, so 29. februarja 2020 v športni dvorani  Javne ustanove za šport, odmor in rekreacijo v Bihaću, odigrale zaključni krog v rednem delu tekmovanja. Srečanje tretjega kroga je v organizaciji Zveze paraplegikov Slovenije pripravila KIK Una Sana.

KIK Una Sana : KKOI Zadar 87:49 (49:21)
Uvodno tekmo zadnjega kroga rednega dela je dobila domača ekipa KIK Una Sana, ki je z visoko razliko porazila  KKOI Zadar. Zadarčani so zelo slabo začeli srečanje, domača ekipa pa je z boljšo igro hitro naredila točkovno razliko in jo še povečala.

KIK Zmaj : Zveza ŠIS-SPK 50:46 (30:25)
V drugi tekmi sta se pomerili prvo in drugo uvrščeni ekipi na lestvici kjer je bila boljša KIK Zmaj. Slovenska ekipa Zveza ŠIS-SPK je celotno tekmo lovila zaostanek, v zadnji četrtini je zaostajala samo še za štiri točke vendar je v zaključku tekme popustila in izgubila.

KKOI Zadar : KIK Zmaj 44:49 (20:28)
KIK Zmaj je tudi v tretji tekmi nadaljevala z uspešno igro in zmagala tudi proti novincem v ligi KKOI Zadar.  

Zveza ŠIS-SPK : KIK Una Sana 52:57 (26:29)
V zadnji tekmi rednega dela je slovenska ekipa Zveza ŠIS-SPK morala priznati premoč domačinom, ki so že v prvi četrtini povedli za sedem točk.

Tekme so ob delegatu Milanu Lukanu in vodji lige Gregorju Gračnerju sodili Mitja Dečman (SLO), Nedžad Budimlić (SLO) in Sinan Ferezović (BIH).

Lestvica po tretjem krogu:

1. KIK Zmaj
2. Zveza ŠIS-SPK
3. KIK Una Sana
4. KKOI Zadar

mt_ignore    
Društvo paraplegikov
severne Primorske
Rejčeva ulica 5 - 5000 Nova Gorica
TRR SI56 0475 0000 1024 080
pri Nova KBM
05 300 28 22
040 543-338
041 393-410 predsednik
Ta e-poštni naslov je zaščiten proti smetenju. Potrebujete Javascript za pogled.

Zadnje v galeriji