DRUŠTVENO TEKMOVANJE V PIKADU

Društvo paraplegikov severne Primorske je ponovno organiziralo tekmovanje v pikadu za člane društva. Zbrali smo se v petek, 14.2.2020 v društvenih prostih v Novi Gorici, kjer smo popoldne izkoristili za igranje pikada in druženje.

Športni referent društva je tako kot vsako leto organiziral pikado, na kar se je odzvalo 10 članov in članic društva. Najbolšje se je odrezal naš predsednik društva Matej Gruden ter tako zasedel prvo mesto, za drugo mesto sta se borila Mirjam Colja in Klavdij Leban, a na koncu je morala Mirjam priznati premoč sotekmovalcu Klavdiju. Tako je Klavdij zasedel odlično drugo mesto, ter Mirjam skupno tretje mesto. Ostali člani so za popestritev tekmovanja odigrali igro do konca, da so videli kdo je boljši.

Po končanem igranju je sledila podelitev medalj najboljšim tekmovalcem in praktične nagrade.

Vzdušje ob igranju pikada je bilo zabavno in sproščeno, tekmovanje smo zaključili ob prijetnem druženju.

FOTOGRAFIJE

• Anej D.