LIKOVNA DELAVNICA GABRJE 2019

Vidja likovne sekcije našega društva Klavdij pri ustvarjanju Vidja likovne sekcije našega društva Klavdij pri ustvarjanju

V okviru kulturne dejavnosti  Zveze paraplegikov in s pomočjo Javnega sklada za ljubiteljske kulturne dejavnosti je naše društvo  tudi letos organiziralo likovno delavnico, ki je potekala 13. maja v društvenih prostorih.

Po okrepčitvi s kavico si je vsak izbral svoj ustvarjalni kotiček in pričelo se je slikanje motivov po lastni izbiri. Na delavnici je tokrat ustvarjalo le pet slikarjev, ostali pa so zaradi vremenskih in osebnih razlogov udeležbo odpovedali. Vodil nas je  naš zvesti mentor Rasso Causeviq, ki je kot vedno s podajanjem svojega znanja prispeval, da se slikarji pridno učijo različnih slikarskih tehnik.

Pri izvedbi le te so nam s svojimi izdelki pomagali Pecivo Gorica, Eurospin, Semolič, Kmetijska zadruga Tolmin, Alpija in Alpika.

Čas je kot vedno hitro mineval, tako da smo se po končanem slikanju še malo družili in si izmenjavali mnenja.

 FOTOGRAFIJE

  • Klavdij Leban
mt_ignore    
Društvo paraplegikov
severne Primorske
Rejčeva ulica 5 - 5000 Nova Gorica
TRR SI56 0475 0000 1024 080
pri Nova KBM
05 300 28 22
040 543-338
041 393-410 predsednik
Ta e-poštni naslov je zaščiten proti smetenju. Potrebujete Javascript za pogled.

Zadnje v galeriji