Občasnik št. 11 - november 2019

Društvo paraplegikov SP
UVODNE BESEDE

Pozdravljene članice in člani!

Bliža se mesec december in z njim prednovoletno praznično vzdušje. Izkoristite te dni za druženje s prijatelji in znanci, vabljeni pa ste tudi na društvo, da spijemo kakšno kavico in malo poklepetamo.

PRETEKLA DOGAJANJA NA DRUŠTVU
  • Izvedli smo družabno srečanje – Martinovanje.
  • Ogled gledališke predstave smo prestavili v naslednje mesece, ker so bile vse vstopnice že razprodane. Prijavljene bomo pravočasno obvestili.
  • Strokovno predavanje o motnjah uriniranja po poškodbi hrbtenjače je bilo odpovedano zaradi nezainteresiranosti članov.
PRIHODNJA DOGAJANJA NA DRUŠTVU
  • Vabimo vas na Novoletno srečanje, ki ga bomo imeli 14. decembra ob 17.00 uri v gostišču Labrca v Tolminu. Organizirali bomo tudi tombolo z bogatimi nagradami. Vljudno vabljeni, da se srečanja udeležite v čim večjem številu!
    Prijave kot po navadi na društvo do 5. decembra!
  • Pozivamo vse člane, ki bi želeli društveni koledar, da to sporočite na društvo najkasneje do 5. decembra!
  • Vabimo vas na otvoritev prve samostojne likovne razstave našega člana Klavdija Lebana, ki bo 3. decembra ob 17.00 uri v galeriji Mercator centra v Kromberku.
    Kdor potrebuje prevoz s kombijem naj to sporoči na društvo.
  • Po simbolični ceni 50€ prodamo delujoč električni voziček z dobrimi akumulatorji.
    Ostale informacije in ogled na društvu.

Pravila glede doplačil na srečanjih: člani in otroci do 10. leta starosti imajo zastonj, do 15. leta pa prispevajo 40% stroška. Ravno toliko prispeva prvi spremljevalec razen pri tistih članih, ki potrebujejo celotno pomoč pri hranjenju. Ti so oproščeni. Vsi ostali prispevajo polno ceno.

Predsednik DPSP:
Matej GRUDEN